1500 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
  • TRY

Bugün, modern ve şehirli kadının vazgeçilmezi haline gelen Yargıcı, ilham verici ayrıntılarla donatılmış bir yaşam biçimi sunar. Her sezon gelişen ve genişleyen koleksiyonları ile giyimden aksesuara, kozmetikten dekorasyona kadar çok çeşitli ürün gamıyla sadelik ve rahatlığın büyüsünü temsil eder.

Yargıcı

Markanın temelleri 1978 yılında, Emir Yargıcı ve kardeşinin Osmanbey’de erkek gömleği üzerine açtıkları ilk mağaza ile atılır. Türkiye’de hazır giyim sektörünün yeni yeni oluşmaya başladığı o günlerde, Avrupa’da büyük beğeni toplasa da Türkiye’de sıra dışı kabul edilen pastel renkler, kısa sürede kadın müşterilerin de ilgisini çeker. Ve bu ilgi, 1988 yılında Yargıcı mağazalarında ilk kez kadın koleksiyonunun sunulmasıyla daha da artar. Kozmetik, aksesuar ve dekorasyon/ev aksesuarları koleksiyonlarını ürün gamına ekleyerek, müşterisini her sezon şaşırtmayı başaran bir marka haline gelir. 

Rahatlığı, şıklığı ve sadeliği ön plana çıkararak hem ofiste hem de hayatın her alanında kullanabilecek tasarımlarıyla bugün sadık bir müşteri kitlesine sahip olan Yargıcı, zaman içerisinde tüketicileri için sadece bir giyim markası değil, onlara bir yaşam tarzı sunmaya başlar.
2015 yılı itibariyle açılan Yargıcı Homeworks mağazaları ile Yargıcı şıklığını ve sadeliğini yaşam alanlarına da taşıyan marka; tüm dekorasyon, ev aksesuarları ve mobilya grubunu tek bir çatı altına toplamıştır. Yargıcı kadınının evi nasıl olurdu, nasıl bir yerde yaşardı, seyahatlerinde nasıl objeler satın alırdı diye düşünülerek yaratılan Yargıcı Homeworks koleksiyonları, dünyanın farklı ülkelerinden, farklı sanatçı ve tasarımcıların ellerinde tasarlanan ev aksesuarları ve mobilyalarla mekanlara yaratıcı dokunuşlar katmaya devam ediyor.
Yargıcı

Yargıcı

Bugün, vizyon sahibi ve işine tutkuyla bağlı genç ve yaratıcı Yargıcı ekibi, Emir Yargıcı’nın “Travel Hard, Work Harder” felsefesini sürdürmeye devam ediyor. Yaklaşık 45 yıldır butik servis anlayışıyla hizmet veren marka, Türkiye ve yurtdışında bulunan mağazalarının yanı sıra, kolay ve güvenilir alışveriş imkanı sunan e-Ticaret sitesi ile heyecanını yitirmeden, yaratıcılığını hiç kaybetmeden yola devam etmektedir.
Güvenli Alışveriş
250 TL ve Üzeri Kargo Ücretsiz !
Yapı Kredi'ye Özel 6 Taksit
Müşteri Hizmetleri
Yargıcı © 2024 Tüm hakları saklıdır. Inveon Logo
Masterpass-Güvenli Alışveriş