1500 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
  • TRY

TARİHÇE

Yargıcı’nın temelleri 1978 yılında, Emir Yargıcı ve kardeşinin İstanbul - Osmanbey’de erkek gömleği üzerine açtıkları ilk mağaza ile atılır. Türkiye’de hazır giyim sektörünün yeni yeni oluşmaya başladığı o günlerde, Avrupa’da büyük beğeni toplasa da Türkiye’de sıra dışı kabul edilen pastel renkler, kısa sürede kadın müşterilerin de ilgisini çeker. Bu ilgi, 1988 yılında Yargıcı mağazalarında ilk kez kadın koleksiyonunun sunulmasıyla daha da artar.


Yargıcı
2001 yılından itibaren sadece kadın koleksiyonu tasarlamaya başlayan Yargıcı, aynı dönemde “Waterworks” adı altında ilk kozmetik koleksiyonunu müşterilerine sunarak, tüketicileri için sadece bir giyim firması değil, onlara bir yaşam tarzı sunacağının da ilk sinyallerini verir. Kozmetik, aksesuar ve dekorasyon/ev aksesuarları koleksiyonlarını ürün gamına ekleyerek müşterisini her sezon şaşırtmayı başaran bir marka haline gelir.

Bugün, vizyon sahibi ve işine tutkuyla bağlı genç ve yaratıcı Yargıcı ekibi, Emir Yargıcı’nın “Travel Hard, Work Harder” felsefesini sürdürmeye devam ediyor. Yaklaşık 40 yıldır butik servis anlayışıyla hizmet veren marka, Türkiye ve yurtdışında bulunan mağazalarının yanı sıra, kolay ve güvenilir alışveriş imkanı sunan e-Ticaret sitesi ile heyecanını yitirmeden, yaratıcılığını hiç kaybetmeden yola devam etmektedir.
KOLEKSİYON

Markanın geniş ürün gamı; konfeksiyondan dekorasyona, ayakkabı & çanta koleksiyonlarından aksesuar koleksiyonlarına kadar uzanan, her zevke uyan, geniş bir yelpazeye yayılmaktadır. Genç, dinamik ve işini tutkuyla yapan Tasarım ve Satın Alma ekibi, yılda iki kez iki ana koleksiyon yaratır. Tasarım ve Satın Alma ekipleri, yıl içerisinde düzenli olarak dünyanın dört bir köşesine ilham seyahatleri yaparak; araştırma yapar, ilham toplar ve yeni trendleri keşfederler.

Koleksiyon yaratım sürecinde, renk hikayeleri, modeller, kumaş ve desenler büyük bir özenle belirlenir. Koleksiyonu tamamlayan aksesuarlar ve ev dekorasyon objeleri de aynı özveri ile seçilerek bir yaşam stili oluşturur.

Yargıcı

Yargıcı


HOMEWORKS

Mobilya ve dekorasyon ürünleri, ilk yıllarda sadece mağaza içi dekorasyonu ve ürün sergileme için özel olarak seçilmekteydi. Müşteriler tarafından oldukça ilgi ve talep gören bu ürünler, yavaş yavaş koleksiyona dahil edilmeye başlandı.

Mobilya ve dekorasyon ürünlerinin başarılı satış grafiği, Yargıcı Homeworks markasını doğurmuş ve 2015 yılında Nişantaşı, Güzelbahçe Sokak’ta açılan ilk Yargıcı Homeworks mağazası ile tüm mobilya ve ev aksesuar ürünleri tek bir çatı altında müşteriye sunulmaya başlanmıştır.

BAYİLİK HAKKINDA

Siz de modern ve şehirli kadının vazgeçilmezi haline gelen ve ilham verici ayrıntılarla donatılmış bir yaşam biçimi sunan Yargıcı’nın bir parçası olabilirsiniz. Franchise almak ve detaylı bilgi için franchising@yargici.com adresinden Franchise Departmanı’na ulaşabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş
250 TL ve Üzeri Kargo Ücretsiz !
Yapı Kredi'ye Özel 6 Taksit
Müşteri Hizmetleri
Yargıcı © 2024 Tüm hakları saklıdır. Inveon Logo
Masterpass-Güvenli Alışveriş